Pískování – tryskání Louny

 

Provádíme pískování a tryskání ocelových dílů, hliníkových dilů, barevných kovů ale i skla, dřeva a plastů

 

Jelikož se zabýváme hlavně renovacemi historických automobilů a motocyklů, je naší specialitou právě pískování – tryskání veteránů, autoveteránů, motoveteránů a jiné historické techniky, ale i pískování ostatních dílů z různých materiálů.

 

Pískování – tryskání ocelových dílů provádíme v pískovací – tryskací tlakové kabině.

Pískování – tryskání hliníkových dílů, barevných kovů, skla, dřeva a plastů provádíme v injektorové kabině.

Na pískování – tryskání větších dílů používáme mobilní pískovačku.,

 

 

 

 

 

 

 

K pískování – tryskání používáme různá pískovací média jako například korund, balotinu, sodu a to vždy s přihlédnutím ke konkrétní zakázce, jak už co se týká pískovacího materiálu, tak i požadovaného vzhledu pískovaného povrchu.

 

Podle Vámi zadaného požavku vybereme nejvhodnější typ abraziva a k tomu příslušnou pískovací – tryskací technologii.

 

Neustálý vývoj a testování rozličných abraziv s použitím různých tlaků tryskacích zařízení, ale i vlastní zkušenosti s různými pískovanými materiály i povrchy a inovace pískovacích – tryskacích zařízení, nám umožňuje vybrat optimální pískovací technologii na Vaši zakázku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jelikož opískovaný povrch zaručuje dobrou přilnavost a trvanlivost další případné barevně povrchové úpravy, kterou je nutné provést v co nejkratší době. Jsme Vám schopni nabídnout provedení základního protikorozního nástřiku a poté případné vytmelení i přípravu pod lak.

 

Mimo pískování jsme Vám schopni nabídnout broušení a leštění barevných kovů – hliníku, nerezu a mosazných a měděných dílů